33x10.50R15 114Q BFGOODRICH MUD TERRAIN T/A KM3

Hinta:

323,91 €

235/55R18 104Y HANKOOK VENTUS EVO SUV K137A XL RP
235/55R18 104Y HANKOOK VENTUS EVO SUV K137A XL RP
182,47 €
188,11 € (3% ALE)
MAK LEIPZIG GUN MET-MIRR. 9.5x21 5/130 ET60 CB71.6
MAK LEIPZIG GUN MET-MIRR. 9.5x21 5/130 ET60 CB71.6
546,66 €
643,13 € (15% ALE)

33x10.50R15 114Q BFGOODRICH MUD TERRAIN T/A KM3

https://4x4parts2.s20.ec-erp.fi/web/image/product.template/248014/image_1920?unique=645ca85
EAN: 3528708116870 Tuotekoodi: 337848

323,91 € 323.91 EUR 333,93 €

333,93 €

Ilmainen toimitus kaikkiin tilauksiin
Renkaan profiili / tuumakorkeus 33
Renkaan tuumaleveys 10.50
Renkaan vannekoko 15
Renkaan / Vanteen Merkki BFGOODRICH
Nopeusluokka Q
Kantoluokka 114
Malli MUD TERRAIN T/A KM3