275/55R20 113T BFGOODRICH TRAIL-TERRAIN T/A

Hinta:

471,34 €

215/65R17 99V CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT EVC CS
215/65R17 99V CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT EVC CS
216,88 €
223,59 € (3% ALE)
26x9.00R14 48F FORERUNNER VICTORY MÖNKIJÄN RENGAS
26x9.00R14 48F FORERUNNER VICTORY MÖNKIJÄN RENGAS
107,15 €
110,46 € (3% ALE)

275/55R20 113T BFGOODRICH TRAIL-TERRAIN T/A

https://4x4parts2.s20.ec-erp.fi/web/image/product.template/247727/image_1920?unique=54ebc5c
EAN: 3528705969417 Tuotekoodi: 337336

471,34 € 471.34000000000003 EUR 485,92 €

485,92 €

• M+S
  • 3PMSF

Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.

100% alkuperäinen takuu
Palauta 30 päivän kuluessa
Ilmainen toimitus kaikkiin tilauksiin
Renkaan leveys 275
Renkaan profiili / tuumakorkeus 55
Renkaan vannekoko 20
Renkaan / Vanteen Merkki BFGOODRICH
Nopeusluokka T
Kantoluokka 113
Polttoainetaloudellisuus D
Märkäpito E
Melutaso B
Melu 72
Malli TRAIL-TERRAIN T/A
Ajoneuvon tyyppi Henkilöauto
M+S Kyllä
3PMSF Kyllä