235/60R17C 117/115R BRIDGESTONE DURAVIS VAN ENLITEN

Hinta:

253,47 €

275/65R17 115T BRIDGESTONE DUELER ALL TERRAIN A/T 002
275/65R17 115T BRIDGESTONE DUELER ALL TERRAIN A/T 002
233,85 €
241,08 € (3% ALE)
215/65R16 98H FIRESTONE ROADHAWK 2
215/65R16 98H FIRESTONE ROADHAWK 2
134,22 €
138,37 € (3% ALE)

235/60R17C 117/115R BRIDGESTONE DURAVIS VAN ENLITEN

https://4x4parts2.s20.ec-erp.fi/web/image/product.template/247566/image_1920?unique=1c13285
EAN: 3286342577111 Tuotekoodi: 337048

253,47 € 253.47 EUR 261,31 €

261,31 €

Ilmainen toimitus kaikkiin tilauksiin
Renkaan leveys 235
Renkaan profiili / tuumakorkeus 60
Renkaan vannekoko 17
Renkaan / Vanteen Merkki BRIDGESTONE
Nopeusluokka R
Kantoluokka 117/115
Polttoainetaloudellisuus B
Märkäpito A
Melutaso A
Melu 69
Malli DURAVIS VAN ENLITEN
Ajoneuvon tyyppi Pakettiauto