275/40R19 101Y BRIDGESTONE POTENZA S001

Hinta:

296,49 €

Vetokoukkusarja Kiinteä sis. Johtosarjan 7pin
Vetokoukkusarja Kiinteä sis. Johtosarjan 7pin
306,00 €
360,00 € (15% ALE)
275/65R17 115T BRIDGESTONE DUELER ALL TERRAIN A/T 002
275/65R17 115T BRIDGESTONE DUELER ALL TERRAIN A/T 002
233,85 €
241,08 € (3% ALE)

275/40R19 101Y BRIDGESTONE POTENZA S001

https://4x4parts2.s20.ec-erp.fi/web/image/product.template/247554/image_1920?unique=1c13285
EAN: 3286340810616 Tuotekoodi: 337029

296,49 € 296.49 EUR 305,66 €

305,66 €

Ilmainen toimitus kaikkiin tilauksiin
Renkaan leveys 275
Renkaan profiili / tuumakorkeus 40
Renkaan vannekoko 19
Renkaan / Vanteen Merkki BRIDGESTONE
Nopeusluokka Y
Kantoluokka 101
Polttoainetaloudellisuus C
Märkäpito B
Melutaso B
Melu 72
Malli POTENZA S001
Ajoneuvon tyyppi Henkilöauto